Świąteczne kartki bożonarodzeniowe

Okres świąteczny jeszcze trwa, więc wpis o własnoręcznie robionych kartkach bożonarodzeniowych jeszcze się załapał. Te karteczki wykonałam parę lat temu dla mojej rodziny i rozesłałam je pocztą, jednak niestety komuś się musiały bardzo spodobać, bo nie doszły do adresatów a przynajmniej nie do wszystkich, pozostały tylko zdjęcia.

Kartki wykonałam z gotowych papierów świątecznych, które kupiłam chyba w Lidlu. Do ich ozdoby użyłam ozdobnej taśmy washi tape, powycinałam różne obrazki ze starych kartek świątecznych lub znalazłam pasujące z Internetu. Z racji, że posiadam maszynkę do wykrajania ozdobników Sizzix Big Shot, wycięłam gałązkę (wykrojnik CreaTables) , która znalazła się na części kartek.

Gałązkę ozdobiłam pastą strukturową firmy RICO DESIGN i posypałam brokatem KNORR Prandell. Obrazek jest potuszowany złotym tuszem. Z gałązki zwisa papierowa bombka wykonana z trzech różnych papierów.

Tutaj za tło posłużyły mi papiery ze sklepu dla plastyków. Napisy ponownie od Jolagg. Pearl Markerem ozdobiłam znalezioną gdzieś gwiazdkę oraz gwiazdki na papierze. Dodatkowo ozdobnym dziurkaczem zrobiłam trzy małe niebieskie gwiazdki i posypałam je niebieskim Perfect Pearls.

Tutaj wykorzystałam ponownie papier ze sklepu dla plastyków, wykrojnik gałązkę, obrazek z kartki wykonanej przez niepełnosprawnych artystów oraz oryginalną ozdobę choinkową z aniołkiem.

Więcej kartek w kolejnym wpisie, zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.